שכחתם לקנות אוכל לכלב/חתול?
חנות חיות באינטרנט, מהיום למחר
http://www.Inter-Pet.co.il

שוב נסתם הביוב? הזמינו ביובית
24 שעות ביממה
http://www.Vantura.co.il

מכירים ניצול/ת שואה? העניקו לו/ה טיפול
דיקור סיני/שיאצו בחינם!
www.Yang-Yin.com

קישורים מגוגל


פיני גרשון חזר למכבי תל אביב, מה יקרה?
השנה אבודה, אבל בשנתיים הבאות זה זמן פיני
השנה אבודה, אבל גם בעתיד פיני לא יעזור
טעות גדולה, אפי היה צריך להישאר
אם דרון דרוקר מגיע, יהיה טוב
הבחירה האולטימיטיבית למכבי תל אביב
תארים כבר מהשנה הקרובה!


הרשמה לדיוור
שם מלא:
אימייל:


מיקום: איצטדיוני כדורגל בארץ > איצטדיון טדי

איצטדיון טדי



איצטדיון טדי
איצטדיון טדי
אצטדיון טדי הוא אצטדיון כדורגל הממוקם בשכונת מלחה בירושלים

האיצטדיון נקרא על שם ראש עיריית ירושלים בעבר, טדי קולק. אצטדיון טדי הוקם בשנת 1992 (החליף את אצטדיון ימק"א), ומשמש כיום כמגרשה הביתי של קבוצות הכדורגל בית"ר ירושלים והפועל ירושלים. האצטדיון מכיל כ-21,000 מקומות ישיבה, והוא האצטדיון השני בגודלו בארץ, לאחר אצטדיון רמת גן. האצטדיון נחשב לאחד המתקדמים והמטופחים בארץ. באצטדיון מותקנת מערכת תאורה מתקדמת, וכן כולל לוח תוצאות אלקטרוני, תא כבוד ועמדות שידור לטלוויזיה ולרדיו. מסביב לאצטדיון ישנו מגרש חניה גדול, שאמור למנוע בעיות חנייה, גם במשחקים מושכי קהל. מתחת ליציע המזרחי נבנה מרכז לאומנויות לחימה אשר פתוח באמצע השבוע.



מקרה שהאצטדיון יצטרך לארח משחקים ברמה האירופית הגבוהה, אמור האצטדיון לעבור שיפוץ כשבמהלכו יבנו תאי עיתונאים לפי התקן הבינלאומי. נשמרת גם האפשרות להרחיבו ולהוסיף לו יציע נוסף, היציע הדרומי, שיגדיל את תכולת האצטדיון לכ-28,000 צופים. מלבד משחקי הקבוצות העירוניות של ירושלים, מארח האצטדיון מדי פעם גם משחקי ידידות בינלאומיים של נבחרת ישראל.

יציעי האצטדיון
אצטדיון טדי כולל שלושה יציעים - מערבי, מזרחי וצפוני. היציע הצפוני נבנה מאוחר יותר- בשנת 1999, מכיוון שהאצטדיון שכלל תחילה רק את היציע המזרחי והמערבי שהכילו יחדיו כ-12,000 מקומות ישיבה לא הספיק לקהל הרב שהגיעה למשחקיה של בית"ר ירושלים.

בנוסף להוספת היציע הצפוני, באותה השנה נבנו באצטדיון מקומות ישיבה מיוחדים לנכים ומוגבלים וכר הדשא הוגבה ב-2 מטר.

חלוקת השערים:

יציע מערבי: 1-4
יציע צפוני: 5 (שער נכים), 6-10
יציע מזרחי: 11-13

היציע המערבי
 
היציע המערביתכולת היציע כ-6,500 צופים. במשחקי בית"ר ירושלים יושבים ביציע זה בדרך כלל האוהדים המבוגרים יותר של הקבוצה, וילדים צעירים, ולכן הוא נחשב לפחות קולני מבין היציעים. באמצע היציע המערבי ממוקם יציע הכבוד שמכיל בתוכו כ-500 מקומות ישיבה. יציע זה נחשב ליציע הדגל של קבוצת הפועל ירושלים.


היציע המזרחי
תכולת היציע כ-6,500 צופים. במשחקי בית"ר ירושלים יושבים ביציע המזרחי בעיקר אוהדיה הצעירים, שחלקם עומדים על רגליהם במשך כל המשחק, ומעודדים את הקבוצה עם אביזרי עידוד שונים. יושבי היציע המזרחי, אשר יושבים בשערים 11-12, נחשבים לאוהדים ה'שרופים' יותר של הקבוצה , כאשר את שער 13 ביציע המזרחי מאכלסים בדרך כלל אוהדי הקבוצות היריבות. יציע זה הוא יציע הדגל של קבוצת בית"ר ואפשר לשמוע את שמו לשמצה בשירי האוהדים של יריבתה העירונית של בית"ר, הפועל ירושלים.


היציע הצפוני
 
אצטדיון טדי, מבט מהיציע הצפוניתכולת היציע כ-8,000 צופים. לאורך מרבית העונה לא פתוח היציע הצפוני לקהל, אלא אם כן ישנו משחק שצפוי להגיע אליו מספר גדול של אוהדים. אפשרות נוספת לפתיחת היציע הצפוני היא במקרה שהקבוצה היריבה מתכוונת להביא קהל רב לאצטדיון טדי, או על פי הנחיות המשטרה ליצירת הפרדה ומניעת חיכוכים בין אוהדי הקבוצות היריבות. בעונות 2006/2007 צפוי היציע הצפוני להפתח לקהל הבית"רי ברכישת מינויים.





קישור: wiki

דירוג:  (4.2)

הוסף ל Google Bookmarks הוסף ל Del.icio.us הוסף ל digg הוסף ל Yahoo My Web הוסף ל Technorati הוסף ל HOTחדש

wiki

תגובות הגולשים

05. חחחחח יציע דרומי ........... / gds (23/02/2009)
04. אצטדיון טדי / אצטדיון טדי (22/11/2008)
03. תשנו שהיום הצפוני הוא יציע הדגל של בית"ר / בני גורן (23/06/2008)
02. vhh / עמית (25/04/2007)
01. אצטדיון טדי / עדן (31/08/2006)

הוסף תגובה

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:




* שדות חובה


תוכן נוסף



המידע באתר Soccer-And-Spoerts.com נלקח ממקורות שונים ברחבי הרשת. אם ברצונכם לפרסם באתר ו/או מצאתם מידע שגוי ו/או ברצונכם ליידע אותנו בדבר הכותב/הכתבה ו/או הסרת התוכן, אתם מוזמנים לפנות בטופס יצירת קשר.

- www4 - web6